Kantinecommissie

De kantinecommissie bestaat uit:

Albert-Jan van Zijl (kantine@sv-nvc.nl)

Wilma Steenbergen

Ellen van den Bosch

Mirjam Ririassa

De kantine is voor onze vereniging een belangrijke ontmoetingsplaats. Wat is er nu leuker om na de wedstrijd (als speler of supporter) gezellig met het team en je vrienden iets te drinken en te eten?  En op die manier zorg je ook nog voor een belangrijke inkomstenbron voor de vereniging.

Sinds enkele weken is er een nieuwe Kantine Commissie aan de slag gegaan. De KaCo heeft zich ten doel gesteld om binnen 2 maanden de kantine weer goed draaiend te krijgen. En de eerste resultaten zijn daarvan al te merken. Op het ogenblik bestaat de KaCo uit 4 mensen, allen ouders van jeugdspelers. Daarnaast maken wij gebruik van de kennis en ervaring van Andre de Boer die aangeboden heeft de KaCo op weg te willen helpen. We concentreren ons in eerste instantie op de barbezetting, de bestellingen en de procedures.

Over de barbezetting

Om de  kantine goed te laten draaien, zal ieder lid (of ouder van een jeugdlid) van de vereniging moeten helpen.  Op een weekenddag zal de bar bezet moeten worden door 1 supervisor, 2 mensen achter de bar en 1 persoon in de keuken, die aangevuld zal worden met een vaste keukenmedewerker

Op dit moment wordt de barbezetting nog ingedeeld op basis van het oude systeem. Per team krijg je te horen dat je ingedeeld bent, en onderling dient iedereen uit te maken wat de bezetting gaat worden (rekening houdend met minimaal 3 mensen). De bezetting achter de bar en de loketbezetting in de keuken zal door de leden zelf worden ingevuld. We hebben daarbij gekozen om in twee ploegen te werken. 

Dit seizoen zal de KaCo een indeling maken van de bardiensten.  Het aangewezen team zal dan 3 mensen moeten leveren. Let wel, deze diensten zijn verplicht voor ieder team! Klik hier voor het barrooster.

Keukenmensen!!!

Voor het bakwerk in de keuken zijn we op zoek naar mensen vanaf 16 jaar die daar een zakcentje mee willen verdienen. Voor de supervisors op zaterdag hebben we een bijna complete pool.

Over het assortiment

Om de kantine efficiënt te kunnen beheren, is er ook besloten om te werken met een vast assortiment. Dit assortiment is zo samengesteld dat iedereen goed kan drinken en eten, zonder dat we een voorraad exotische producten er op na houden. Dus precies zoals in een voetbalkantine hoort.