Keeper Stefan Burgers (D1) gaat naar FC Utrecht
Onze NVC keeper Stefan Burgers (D1) speelt volgend seizoen bij FC Utrecht. Een mooi voorbeeld hoe snel het kan gaan in het jeugdvoetbal.
19 mei Super Saturday bij NVC!
Zowel NVC A1 als NVC zaterdag 1 spelen zaterdag 19 mei hun tweede wedstrijd in de nacompetitie voor promotie naar een hogere klasse.
Doe mee aan 7x7 seniorentoernooi en kijk naar Oranje!
Een nieuw toernooi gecombineerd met de wedstrijd van het Nederlands Elftal tegen Denemarken op het EK, wat is er leuker als afsluiting van een mooi voetbalseizoen!
NVC krijgt 50% korting bij Copa Amsterdam kaartjes
Kom met je team (of gewoon een groep vrienden (minimaal 10)) genieten van schitterend jeugdvoetbal en alle andere activiteiten naar Copa Amsterdam van 1, 2 en 3 juni en je krijgt 50% korting op de kaarten.
Zeg je lidmaatschap op tijd op! Vòòr 31 mei!
Indien je volgend seizoen wilt stoppen met voetballen bij NVC, zorg dan dat je opzeggingsformulier voor 31 mei bij NVC hebt ingeleverd.
NVC-voetbalkamp een echte aanrader! (NU MET FILMPJE!)
Afgelopen dinsdag en woensdag vond het eerste tweedaagse NVC-voetbalkamp plaats. Organisator Arno Splinter, kinderen én ouders waren allemaal enthousiast!
NVC C1 geniet van wedstrijd in Ajax Arena!
NVC A1 heeft tegen RAP C1 op het heilige gras van de Amsterdam Arena mogen spelen. De jongens, begeleiding en ouders hadden een prachtige avond.
Nacompetitieprogramma NVC za 1 en NVC A1 bekend!
Zowel NVC zaterdag 1 als NVC A1 hebben een goede prestatie geleverd door zich te plaatsen voor de nacompetitie voor promotie naar een hogere klasse.
Trainingsinformatie voor NA de meivakantie
Vanaf woensdag 9 mei wordt er 4 woensdagen achtereen met alle B-junioren t/m Arena-spelers volgens een NIEUW schema getraind.
Trainingsnieuws keepers
Ook de keepers hebben in de maand mei een wat aangepast trainingsschema. Bovendien gaat keeperstrainer Inge Rehorst afscheid nemen.

SPORTPARK

Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
035 - 69 40 047
info@sv-nvc.nl

Routebeschrijving

Plattegrond

Downloads

Bardienstrooster




Ongeinspireerd NVC za 1 verliest in Almere

Een ongeinspireerd NVC speelde een uitwedstrijd tegen Buitenboys uit Almere. Je zou denken een drie-punten-wedstrijd omdat NVC wel degelijk voor promotie wil gaan en als het even kan zelfs het  kampioenschap. Vorige week werd er gelijk gespeeld, dus de eerste twee verliespunten waren een feit. De verwachting was dat het elftal de mouwen zou opstropen en de absolute wil om te winnen zou tonen. Dat het spreekwoordelijke gras opgegeten zou worden, dat men zou laten zien dat men een goede selectie heeft en dat NVC terecht kampioensaspiraties heeft.

Maar niets van dit alles gebeurde afgelopen zaterdag. NVC begon de wedstrijd met een foutenfestival. Een werd een net-niet-wedstrijd gespeeld. Geen duels, geen beleving, geen beweging en geen overtuiging. Mat was het, aldus trainer Fokker, geen bal kwam goed aan, geen loopactie werd er ondernomen, geen combinatie werd er uitgevoerd. Dit soort wedstrijden zitten er tussen gedurende een heel seizoen,  maar NVC heeft er de groep voor om die wedstrijden ook om te kunnen zetten in winst. Maar dat gebeurde dit keer niet.

Fokker: “Buitenboys heeft terecht gewonnen. Niet dat NVC geen kansen had, maar als je niet scoort treedt de wet van Murphy in en scoort je tegenstander wel.” Het eerste doelpunt gemaakt door de aanvoerder van Buitenboys was een prachtig schot van grote afstand. Hij liet de anders bijna onpasseerbare Emile van Delft kansloos:1-0.

De tweede treffer viel tegen het eind van de wedstrijd. Een lange bal naar voren van Buitenboys werd verkeerd ingeschat door aanvoerder Robin van Elst waardoor een aanvaller van Buitenboys kon profiteren: 2-0. Het bijzetten van een extra aanvaller ten koste van een verdediger bracht een kleine opleving teweeg aan de kant van NVC. Invaller Brayen Landveld bracht de stand nog terug naar 2-1,  echter meteen daarna floot de scheidsrechter voor het einde van de wedstrijd.

Ondanks 5 verliespunten in 1 week tijd blijft trainer Fokker vertrouwen houden in een goed resultaat aan het einde van de competitie. Fokker: “Theoretisch gesproken hebben we het  nog in eigen hand, het moge echter duidelijk zijn dat we de concurrentie stevig in het zadel hebben geholpen. Ons rest niet anders dan ons stinkende best te gaan doen, met z'n allen de schouders eronder te zetten en vanaf nu te laten zien dat we absoluut goed kunnen voetballen.

Volgende week speelt NVC za 1 thuis tegen Muiderberg. U bent welkom!

 

 



Alle berichten