Verandering regels douchebeleid jeugd
Met ingang van de tweede helft van het seizoen 2011/2012 zijn de regels voor het douchen na trainingen bij NVC veranderd.
Dit is gebeurd na gesprekken met ouders en overleg tussen de TJC en de jeugdcommissie. Het douchebeleid na trainingen geldt voor de leeftijdscategorieën A tot en met D. Besloten is onderscheid te maken tussen selectieteams en niet-selectieteams. Selectieteams zijn de eerste twee teams van iedere leeftijdscategorie.
Voor selectieteams geldt dat zij verplicht zijn om te douchen na iedere training. De spelers hoeven niet in gewone kleding naar de training te komen. Voor niet-selectieteams is het niet meer verplicht om te douchen na de training.
Voor wat betreft de wedstrijden is er geen onderscheid tussen de selectie- en niet-selectieteams. Alle spelers komen in hun NVC-trainingspak naar de vereniging en douchen na de wedstrijd.
De TJC en de Jeugdcommissie
Alle berichten

