SPORTPARK
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden 035 - 69 40 047 info@sv-nvc.nl Routebeschrijving Plattegrond Downloads Bardienstrooster |
|
|
NVC 1 bij laatste 16 in KNVB-beker
DOSC peelt in de 4e klasse KNVB, twee klassen lager dan NVC. Het is een omni-vereniging waar plezier maken voorop staat. NVC werd erg gastvrij ontvangen en er leek geen vuiltje aan de lucht. Helaas was de terreinmeester vergeten om de erg hobbelige grasmat te rollen. Maar geen mens die zich hier bij DOSC druk om maakte.
Onder een lekker zonnetje werd er afgetrapt. NVC nam direct het initiatief en gaf vol gas. Het legde DOSC direct haar wil op. Met uitstekend combinatiespel werd DOSC in de verdediging gedrukt. Door de hoge balcirculatie en de felheid waarmee NVC uit de startblokken schoot kon een doelpunt niet lang uit blijven. Het was Nick van Eijsden die in de 5e minuut Sven Kolle aanspeelde en deze laatste rondde beheerst af: 0-1. Nog geen minuut later had het al 0-2 kunnen zijn. Marvin Tjon Soe Sjoe ging goed door, maar doelman Dennis v/d Meer weigerde mee te werken aan een grotere voorsprong voor NVC.
NVC bleef doordrukken en wilde meer. Jason Godecke bracht Franklin de Jong in stelling en de 0-2 was een feit. De spelers van DOSC-trainer Louis Osterhuis concentreerden zich vooral op het tegenhouden van de tegenstander en bij balbezit werd via de lange bal hun enige aanvaller en tevens topscoorder Tom Jetten gezocht. Giliam Hund ging als aanvoeder van NVC voorop in de strijd om de stand een nog beter aanzien te geven. Via een één-tweetje met Sven Kolle bracht hij NVC met een stift op een 0-3 voorsprong. NVC nam wat gas terug en bij een aantal spelers nam de concentratie af. Dit leverde enige kansjes op voor DOSC. In eerste instantie kon Giliam Hund nog een tegentreffer voorkomen. Even later mislukte een hoogstandje van Nick van Eijsden. Dit werd direct door Rodney van Klooster afgestraft: 1-3. Dit was ook de ruststand.
Scheidsrechter Van Velthuizen had het prima naar zijn zin en beide ploegen speelden dan ook erg sportief. In de rust bracht trainer Arno Splinter de nodige wissels aan om zoveel mogelijk spelers speelminuten te geven. NVC pakte in de tweede helft dan ook stevig door. Een prima opening van Mitchel Kogeldans op Franklin de Jong leidde in de 59ste minuut de 1-
Volgende week zondag zal NVC het thuis opnemen tegen het lastige DHSC uit Utrecht. NVC kan dan weer over een zo goed als complete selectie beschikken, omdat de selectie zo goed als blessurevrij is. Komt u de mannen aanmoedigen?
Alle berichten
