Agenda Bijzondere ALV van 13 maart bekend
Op 13 maart a.s. heeft het Bestuur van NVC een Bijzondere ALV uitgeschreven. Komt u meepraten over de verenigingvisie 2014 die wij hier presenteren?
Zet data van NVC-voetbalkamp alvast in agenda!
In samenwerking met Arno Splinter Sport Events organiseert NVC in de mei- en zomervakantie een tweedaags voetbalkamp.
Schrijf weer in voor techniektraining Johan!
De, inmiddels gerenommeerde, techniektrainingen van Johan gaan vanaf 11 maart weer van start. Schrijf je snel in!
Keepersinstuif NVC voor keepers en spelers
NVC organiseert op 27 februari (in de voorjaarsvakantie) een keepersinstuif voor de thuisblijvende keepers én spelers!
Nieuwe bardienstrooster is bekend!
De kantinecommissie heeft het barrooster voor de rest van het seizoen bekend gemaakt.
Bekerwinst NVC 1 op Limmen (3-0)
NVC heeft met 3-0 van Limmen gewonnen en neemt het in de kwartfinale op tegen de winnaar van zaterdagtopklasser Montfoort en zaterdagtweedeklasser IJFC.
NVC biedt KNVB-scheidsrechterscursus aan
De KNVB organiseert een scheidsrechterscursus voor de jeugd vanaf 16 jaar en NVC is bereid daarvoor het cursusgeld te voldoen.
NVC organiseert gratis clinics voor schoolvoetbalteams!
NVC biedt de schoolvoetballers dit jaar een EXTRAATJE aan! Op de woensdagen 29 februari, 14 maart en 21 maart a.s. organiseren wij een gratis clinic.
Geef je op als pupil van de week!
Meld je aan om pupil van de week te worden bij een wedstrijd van NVC 1!
Alternatief zaalprogramma 14 februari
Kijk hier voor meer informatie over het alternatieve zaalprogramma van 14 februari!

SPORTPARK

Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
035 - 69 40 047
info@sv-nvc.nl

Routebeschrijving

Plattegrond

Downloads

Bardienstrooster




Valse start NVC 1 na winterstop

Een slap begin zorgt ervoor dat NVC na 4 minuten alweer mag aftrappen: de 0-1 is dan al een feit. Wakker geschud door de snelle achterstand is NVC echter niet. Ook in het restant van de wedstrijd blijft het slap: er worden teveel persoonlijke duels verloren, de spelers staan elkaar aan te kijken en vergeten de mouwen op te stropen als het even tegen zit. Op de momenten dat NVC het dan wel via combinatievoetbal probeert, is het weliswaar beter dan de tegenstander, maar tot kansen leidt dit niet.

DHSC profiteert echter wel van ieder gaatje dat achterin bij NVC valt. De bezoekers staan met de rust dan ook op een verdiende 0-2 voorsprong. In de rust werden er harde noten gekraakt, echter leek het bij NVC voor dovemans oren bestemd. DHSC had van het grote wind voordeel in de eerste helft optimaal geprofiteerd. Daarvan wilde NVC in de tweede helft ook gebruik maken en er werd door trainer Arno Splinter een strijdplan besproken. Gedurende het verloop van de wedstrijd bleek dat de spelers zich onvoldoende realiseerden dat het plan door een ieder gedragen moest worden! Anders is het gedoemd te mislukken! Vlak voor tijd bracht Sven Kolle NVC terug in de wedstrijd 1-2. Verder liet DHSC het niet komen en begint NVC de tweede seizoenshelft met een valse start.



Alle berichten