fb

Gefeliciteerd met je verjaardag!

SPORTPARK

Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
035 - 69 40 047
info@sv-nvc.nl

Routebeschrijving

Plattegrond

Downloads

NVC helpt scholen met schoolvoetbalclinics meisjes

BFC organiseert op 19 en 29 maart schoolvoetbalclinics, specifiek voor meisjesteams. De animo was overweldigend, waardoor er meer dan de helft van de teams niet geplaatst konden worden. Met hulp van webmaster en moeder van twee NVC-meiden, Judith de Groot, werd er contact gezocht met BFC en werden de schoolteams die buiten de boot vielen erop geattendeerd dat NVC de helpende hand wilde bieden.

Dat heeft geleid tot een 200 meiden die op diezelfde dagen bij NVC een heuse voetbaltraining zullen volgen. De training wordt gegeven door onze eigen Wendy van der Ploeg en Lucia de Groot en ze krijgen hulp van een aantal hulptrainers. De training is van 15.00u tot 16.30u.

Een en ander wordt gecoördineerd door jeugdvoorzitter Chris Zinnicq Bergmann.

Dank namens de scholen en NVC voor jullie inzet!

Rob SnijdersAlle berichten