• T H U I S wedstrijden (zie UIT wedstrijden onder dit programma)

    DatumWedstrijdStatusScheidsrechterDetails
    zo 28-apr. 10:30NVC 35+1 - Kismet 35+1Te spelenR. (Rodolfo) Gardeslen
    za 04-mei. 09:00NVC JO8-2 - VOP JO8-3Te spelen
    za 04-mei. 10:15NVC JO13-1 - Argon JO13-1Te spelen
    za 04-mei. 10:15NVC JO17-1 - Delta Sports '95 FC JO17-1Te spelenAfgeschermd
    za 04-mei. 10:15NVC JO11-2 - Laren 99 sv JO11-3Te spelen
    za 04-mei. 12:30NVC JG2G - Delta Sports '95 FC JG1Te spelen
    za 04-mei. 12:30NVC JO19-3 - Forza Almere JO19-2Te spelen
    zo 05-mei. 10:30NVC 35+1 - VVGA 35+1Te spelen
    wo 08-mei. 19:00NVC JO15-1 - Jonathan JO15-1Te spelen
    vr 10-mei. 20:00NVC VR30+1 - Zuidvogels HSV De VR30+1Te spelen
    vr 10-mei. 20:40NVC VR30+1 - Waterwijk asc VR30+1Te spelen
    za 11-mei. 08:45NVC JO10-1 - Almere FC JO10-2Te spelen
    za 11-mei. 08:45NVC JO9-1 - Almere FC JO9-3Te spelen
    za 11-mei. 08:45NVC JO12-1 - Almere FC JO12-1Te spelen
    za 11-mei. 08:45NVC JO8-1 - Victoria JO8-4Te spelen
    za 11-mei. 09:45NVC JO14-1 - JOS Watergraafsmeer JO14-1Te spelen
    za 11-mei. 10:15NVC JO11-1 - Victoria JO11-2Te spelen
    za 11-mei. 10:15NVC JO12-2 - Buitenboys JO12-3GTe spelen
    za 11-mei. 11:00NVC JO16-1 - FC Driebergen JO16-1Te spelen
    za 11-mei. 11:30NVC JO13-2 - BFC JO13-3Te spelen
    za 11-mei. 12:00NVC JO17-2 - Kampong JO17-3Te spelen
    za 11-mei. 13:00NVC JO16-2 - Soest SO JO16-3Te spelen
    za 11-mei. 14:00NVC JO19-1 - Zeist JO19-1Te spelen
    za 11-mei. 14:15NVC JG2G - Only Friends JG2GTe spelen
    za 11-mei. 14:15NVC G1G - FC Driebergen G1Te spelen

    Meer wedstrijden

  • UIT wedstrijden

    WedstrijddatumWedstrijdStatusDetails
    za 04-mei. 10:00Only Friends JG3G - NVC JG1GTe spelen
    za 04-mei. 11:00DOSC JO10-4 - NVC JO10-2Te spelen
    za 04-mei. 11:00Waterwijk asc JO10-2 - NVC JO10-1Te spelen
    za 04-mei. 11:15VVZA JO13-2007-1 - NVC JO13-2007-1Te spelen
    za 04-mei. 11:30OSM '75 JO17-1 - NVC JO17-2Te spelen
    za 04-mei. 13:00Wasmeer JO19-1 - NVC JO19-1Te spelen
    za 04-mei. 14:00Altius 3 - NVC 2Te spelen
    vr 10-mei. 20:20Buitenboys sc. VR30+3 - NVC VR30+1Te spelen
    za 11-mei. 09:00Muiden sc. JO9-1 - NVC JO9-2Te spelen
    za 11-mei. 09:00Gooi 't sc JO10-2G - NVC JO10-2Te spelen
    za 11-mei. 09:45Spakenburg JO8-5 - NVC JO8-2Te spelen
    za 11-mei. 10:45Victoria JO11-5 - NVC JO11-2Te spelen
    za 11-mei. 10:45Altius JO14-1 - NVC JO14-3Te spelen
    za 11-mei. 12:30Schalkhaar JO15-1G - NVC JO15-1Te spelen
    za 11-mei. 12:30Gooi 't sc VR3 - NVC VR1Te spelen
    za 11-mei. 12:45Laren 99 sv JO12-2 - NVC JO12-3Te spelen
    za 11-mei. 13:00Hoogland JO17-1 - NVC JO17-1Te spelen
    za 11-mei. 13:30Sporting Martinus JO13-1 - NVC JO13-1Te spelen
    za 11-mei. 14:00KDO sv JG1 - NVC JG1GTe spelen
    za 11-mei. 14:45BVV '31 JO19-1 - NVC JO19-2Te spelen
    za 11-mei. 15:00Waterwijk asc 4 - NVC 3Te spelen
    za 11-mei. 15:00Waterwijk asc 45+1 - NVC 45+1Te spelen
    za 11-mei. 15:00Argon 7 - NVC 2Te spelen
    za 11-mei. 15:00Wasmeer JO19-2 - NVC JO19-3Te spelen
    za 11-mei. 17:30BFC JO14-2 - NVC JO14-2Te spelen
    vr 17-mei. 20:00Buitenboys sc. VR30+3 - NVC VR30+1Te spelen
    za 18-mei. 08:30BFC JO9-5 - NVC JO9-1Te spelen
    za 18-mei. 08:30VOP JO12-1 - NVC JO12-2Te spelen
    za 18-mei. 09:00Vecht de JO8-2 - NVC JO8-1Te spelen
    za 18-mei. 09:00Muiden sc. JO11-1 - NVC JO11-1Te spelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    22 apr.JOS Watergraafsmeer - NVC 12 - 0regulier
    20 apr.NVC JG1G - Koninklijke HFC JG22 - 6regulier
    20 apr.Altius 45+2 - NVC 45+11 - 2regulier
    20 apr.CJVV JG1 - NVC JG2G5 - 0regulier

    Meer uitslagen

  • Ledenshop

  • Je NVC-outfit vind je bij:
    Sportzaak Sportief
    Amersfoortsestraatweg 3C
    1411 HB Naarden

    Ledenshop

  • Esther en Bob van Sportzaak Sportief staan klaar voor onze NVC-leden. Kom naar hun winkel op de Amersfoortsestraatweg! Of bestel je NVC trainingsoutfit bij de ledenschop.