• Beste lotenverkopers en best verkopende team GCA bekend

  Onze jeugdspelers hebben samen wel 764 loten verkocht aan de deur namens NVC en Piet de Bruijn heeft weer zijn jaarlijke quotum van 100 loten aan de man gebracht. Klasse gedaan!

  Samen heeft dat NVC meer dan EUR 2.000 opgeleverd en dat geld kunnen we enorm goed gebruiken voor de opknapping van onze kantine in het voorjaar. Lotenverkopers én lotenkopers, hartelijk dank!

  Voor de beste drie verkopende jeugdspelers heeft NVC traditioneel een prijs.

  verkoper  aantal loten
  Kick Snijders 60
  Emiel Boots 48
  Willem Koehorst 42


  Kick Snijders (JO11-1) krijgt een bon van Sportief van EUR 50, Emiel Boots (JO9-1) ontvangt een bon van Sportief van EUR 30 en Willem Koehorst (JO13-1) mag voor EUR 20 wat bij Sportief uitzoeken. Zij zullen de bonnen in januari van voorzitter Rob Snijders uitgereikt krijgen.

  Het beste verkopende team, op basis van het totaal aantal verkochte loten per team gedeeld door het aantal spelers van dat team, is de JO9-1. Zij gaan in het voorjaar naar een nog nader te bepalen thuiswedstrijd van FC Utrecht.

  team  gem. aantal loten
  JO9-1 15,38
  JO11-1 11,10
  JO13-1   8,87