G-voetbal bij sv NVC
Voetbal is voor iedereen en op deze wijze staat niemand buitenspel.
Voor wie?
Voetbal voor kinderen en jong volwassenen vanaf 6 jaar die wat extra aandacht nodig hebben en niet mee kunnen komen in het gewone voetbal. Dit kan bijvoorbeeld zijn door een langdurige ziekte, een lichamelijke, verstandelijke of zintuiglijke beperking, maar ook door een Autisme Spectrum Stoornis, ADHD of een andere uitdaging.
Hoe doen we het?
Door trainingen te geven en wedstrijden te spelen proberen de ervaren gediplomeerde trainers, naast het gezamenlijke beleven van plezier, ook een verbetering van de conditie, de mentale weerbaarheid en de motoriek van de speler te bewerkstelligen.
Tevens leren onze spelers beter omgaan met winnen en verliezen in de sport. En natuurlijk vriendschap, want voetbal is vriendschap!
Heb je interesse of wil je een keer meedoen?
Stuur een mailtje naar onze G-coördinator
Linda Raatjes: g-voetbal@sv-nvc.nl
De teams dit seizoen zijn:
Trainingstijden seizoen 2024/ 2025:
Dinsdagavond
G1: 19:00 - 20:30 op veld 2
G2: 19:00 - 20:00 op veld 2
G3: 19:00 - 20:00 op veld 3
Zaterdag:
Op de zaterdag wordt er getraind en worden er wedstrijden gespeeld
Jeugd G: 13:00 - 14:30u trainen op veld 4
G1 t/m G3: speelt wedstrijden op zaterdag. Zie voor tijden de Voetbal.nl app