• Nieuwe ingang

 • Ga met NVC naar FC Utrecht - Go Ahead Eagles 18 maart

  FC Utrecht is partnerclub van NVC. Dit zien we in de praktijk dit seizoen met de FC Utrecht Voetbaldag van 7 januari, het opleiden van onze jeugdtrainers en de vestiging van de FC Utrecht Voetbalschool op ons sportcomplex.

  Speciaal voor alle leden van NVC hebben wij een geweldige aanbieding! Op zaterdag 18 maart gaat FC Utrecht de strijd aan met Go Ahead Eagles om 16:30 uur en bij deze wedstrijd in Stadion Galgenwaard kunnen de leden van NVC tegen een sterk gereduceerd tarief aanwezig zijn. Het bestellen van de kaarten is eenvoudig en snel en kan via:

  https://ticketing.fcutrecht.nl/initiative/NVC

  (Alleen clubleden mogen kaarten bestellen, hier wordt op gecontroleerd)

  Maak er een leuk teamuitje van met je team! Elk verkocht kaartje levert NVC weer 1 euro op voor de clubkas.

  Ga met NVC naar FC Utrecht - Go Ahead Eagles 18 maart