• Inschrijving jeugdclinic van 30 maart geopend!

  Op vrijdag 30 maart a.s. - Goede Vrijdag (alle kinderen zijn vrij van school), wordt er door NVC zondag 1 hoofdtrainer Joeri van Gelder, de rest van zijn technische staf en de spelers van zondag 1 en 2 een clinic gegeven.

  JO8- t/m J015
  De clinic is bij NVC van 13.00 uur tot 16.00 uur. De clinic is voor NVC-leden uit de JO8- t/m J015-teams, maar ook kinderen van 8 t/m 15 jaar van bĂșiten NVC zijn van harte welkom.

  Kosten
  Wij vragen voor deze clinic een bedrag van EUR 15,- dit bedrag zal geheel ten goede komen van NVC. We organiseren dit soort evenementen om extra inkomsten te genereren in een tijd waar we inventief en actief moeten zijn om ons hoofd boven water te houden. Inschrijfgeld van EUR 15,- moet ter plekke contant worden voldaan.

  Inschrijven
  Inschrijven kan tot en met woensdag 28 maart 24.00 uur door een e-mail te sturen naar clinic@sv-nvc.nl. Vermeld in de e-mail: voornaam, achternaam, NVC-team (indien van toepassing) en e-mailadres.

  Let op: de clinic wordt gehouden als we minimaal 20-25 inschrijvingen hebben.