• JO11, JO12 en JO13 doen goede zaken voor de winterstop

    Zaterdag zijn twee van onze jeugdteams als eerste in de poule geëindigd!

    De JO11-1 speelde een volwaardige kampioenswedstrijd tegen Zuidvogels JO11-1, waarbij het tot de laatste minuten in de wedstrijd spannend bleef en NVC toch nog vanuit een 3-3 stand het winnende doelpunt heeft gescoord. Gefeliciteerd jongens!

    Ook de JO12-2 wist met een mooi doelsaldo van 5-3 tegen SDO JO12-2 de poulezegen te behalen. Een mooiere afsluiting voor de winterstop kunnen we ons niet wensen. Het waren sportieve wedstrijden waar de jongens hun beste beentje hebben voorgezet!

    De JO13-2 is op een eervolle 2e plaats geëindigd. Gefeliciteerd!

    Voor de andere teams nog een wedstrijd te gaan, met het JO14-1 team op 1e positie luiden we hopelijk nog een keer de bel aan de bar!