• Nieuwe ingang

  • Het kan en mag u niet ontgaan zijn dat onze ledenwervingscampagne is gestart. NVC zet vol in op nieuwe leden voor alle leeftijden en alle doelgroepen.

    Voor de jeugd organiseren we 2 open dagen op woensdag 10 april en zondag 14 april. Onze partner FC Utrecht faciliteert op die dagen clinics waar iedereen welkom is. Neem een vriendje mee naar je training van 10 april. Zit je vriendje al op voetbal, hockey, turnen, rugby, streetdance, korfbal, tennis, schaken, honkbal, boogschieten, handbal, jeu-de-boule of fierljeppen? Des te beter! Laat zien hoe leuk JIJ het hebt bij NVC! Scan de QR code en meld je vriendje aan. Aanmelden kan ook via deze link: https://forms.gle/KFssy56nLyevU8Fu6 Iedere clinic wordt afgesloten met een 2-tegen-2 toernooi waarmee grootse prijzen te winnen zijn.

    Een oproep aan iedereen om dit laagdrempelig te delen.

    Automatische concepten 3