• Nieuwe ingang

  • NIEUWE AANWINST VOOR NVC: SCHADUW EN BESCHERMING DANKZIJ DE CLUB VAN 100!

    Dankzij de gulle bijdrage van onze Club van 100 beschikt NVC sinds kort over een prachtig tentdoek boven het nieuwe terras. Deze mooie overkapping biedt op zonnige dagen verkoelende schaduw en is bij regenachtig weer een fijne plek om droog te staan. Een echte aanwinst voor onze club!

    Het tentdoek wordt nu al volop gebruikt door leden, ouders en bezoekers tijdens drukbezochte wedstrijden en trainingen. En met de vele toernooien en evenementen die op de planning staan, gaan we er nog heel veel plezier van hebben.

    Wij willen de Club van 100 hartelijk bedanken voor deze waardevolle bijdrage!

    Wat is de Club van 100?

    De Club van 100 bestaat uit betrokken NVC’ers die elk minimaal €100 per jaar doneren. Met dit geld worden initiatieven gefinancierd waar de héle vereniging van profiteert. Denk bijvoorbeeld aan eerdere bijdragen voor de beamer in de kantine, de wasmachine en de geluidsinstallatie.

    Het bestuur van de Club van 100 wordt gevormd door André Lucas en Ton Spies.

    Wil jij ook bijdragen aan het clubgevoel?

    Word dan lid van de Club van 100!
    ➡ Mail naar: nvc.clubvan100@gmail.com
    ➡ Maak €100 (of meer) over op: NL58 INGB 0006 8827 75

    Leden van de Club van 100 kunnen – als ze dat willen – met naam en toenaam op het speciale “Club van 100-bord” in het clubhuis worden vermeld.

    Heb jij een goed idee voor de club?

    Iedereen binnen NVC kan een aanvraag doen voor een financiële bijdrage. Stuur jouw voorstel naar nvc.clubvan100@gmail.com. Het bestuur beoordeelt vervolgens of het initiatief in aanmerking komt voor ondersteuning.

    Samen maken we NVC (nog) mooier!