• Nieuwe ingang

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Informatie NVC 1

  • Staf NVC 1

    NaamRolFunctie
    Almakroudi, SaidOverige stafTeammanager
    Garderen, Cor vanTechnische stafTrainer/coach
    Siemens, HilkoOverige stafMateriaalman
    Westerink, OlavTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Westerink, OlavOverige stafTeammanager

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma NVC 1

    Geen informatie

  • Uitslagen NVC 1

    Geen informatie

  • Poulestanden NVC 1 ( 4e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graveland 's 126182692395356
    2Real Sranang sv. 126164672363652
    3DTA Fortius asv 126173688474151
    4Diemen sv. 126156562422051
    5Altius 126162890474350
    6JOS Watergraafsmeer 126133106666042
    7Nederhorst vv 126118761392241
    8Meer De sv. 1261241059451440
    9NVC Zaterdag 126106106053736
    10GeuzenMiddenmeer 12687114555-1031
    11TOS-Actief 12665154461-1723
    12ASV '65 12642204377-3414
    13BZC'13 12636173495-6114
    14Zeeburgia avv 126322143157-11411

    Poulestanden NVC 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AH'78 132109367
    2NVC Zaterdag 132109457
    3Eemboys 1310268-23
    4Sporting Almere 13003615-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alrack, TimTeamspeler
    Boeschoten, ThijsTeamspeler
    Durville, DionTeamspeler
    Hazelaar, RolfTeamspeler
    Kleinveld, MauroTeamspeler
    Land, Jesse van 'tTeamspeler
    Maddison, TomTeamspeler
    Menzink, JanikoTeamspeler
    Pronk, HiddeTeamspeler
    Ramge, JoeriTeamspeler
    Rijerse, JelleTeamspeler
    Rosier, DaanTeamspeler
    Visser, KarelTeamspeler
    Waanders, CamielTeamspeler
    Westerink, DannyTeamspeler
    Wiedeman, QuinnTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.