• NVC 2 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 14:30Gooi 't sc 3 - NVC 2Sportpark Berestein
    9 okt. 12:00Altius 4 - NVC 2Sportpark Berestein
    16 okt. 14:45NVC 2 - Nederhorst vv 3Sportpark Naarden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.NVC 2 - Huizen 51 - 7
  • Poulestanden NVC 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Huizen 411003123
    2Gooi 't sc 311004313
    3Zuidvogels HSV De 511004313
    4Altius 400000000
    5IJsselmeervogels 500000000
    6Loosdrecht 400000000
    7NVC 200000000
    8OSO 200000000
    9Victoria 300000000
    10Graveland 's 3100134-10
    11Nederhorst vv 3100134-10
    12SVM 3100113-20

    Poulestanden NVC 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidvogels HSV De 63300206149
    2Forza Almere 4311116974
    3Huizen 5311111834
    4NVC 23003529-240
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouwhuis, HiddeTeamspeler
    Hollander, JurriaanTeamspeler
    Hunter, LarsTeamspeler
    Kamp, Joe Van derTeamspeler
    Koolhaas, HeinTeamspeler
    Latour, OdinTeamspeler
    Luijnen, Bram vanTeamspeler
    Riemsdijk, Remmet VanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kamp, Joe Van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Gooi 't sc 3

    VS

    NVC 2

    02 oktober 202114:30 uur
    Sportpark Berestein veld 3-'t Gooi

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    NVC 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd