• NVC 2 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 13:30SVM 3 - NVC 2Sportpark Van Eck
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Huizen 4 - NVC 21 - 1
  • Poulestanden NVC 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria 3971137191822
    2Loosdrecht 476103362719
    3IJsselmeervogels 5750223131015
    4Altius 4850322111115
    5Nederhorst vv 384042828012
    6Zuidvogels HSV De 573221715211
    7SVM 383141820-210
    8Gooi 't sc 383052330-79
    9Graveland 's 372051420-66
    10Huizen 49117921-124
    11OSO 22011512-71
    12NVC 26015539-341

    Poulestanden NVC 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidvogels HSV De 63300206149
    2Forza Almere 4311116974
    3Huizen 5311111834
    4NVC 23003529-240
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouwhuis, HiddeTeamspeler
    Dörr, DavidTeamspeler
    Hofkamp, MitchelTeamspeler
    Hollander, JurriaanTeamspeler
    Hunter, LarsTeamspeler
    Kamp, Joe Van derTeamspeler
    Koolhaas, HeinTeamspeler
    Latour, OdinTeamspeler
    Luijnen, Bram vanTeamspeler
    Riemsdijk, Remmet VanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kamp, Joe Van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SVM 3

    VS

    NVC 2

    11 december 202113:30 uur
    Sportpark Van Eck veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    NVC 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    0,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd