• NVC 2 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 14:00NVC 2 - Zuidvogels HSV De 5Sportpark Naarden
    6 nov. 12:00OSO 2 - NVC 2Sportpark Loosdrecht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.NVC 2 - Nederhorst vv 31 - 6
    9 okt.Altius 4 - NVC 211 - 0
  • Poulestanden NVC 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 43300141139
    2Nederhorst vv 34301249159
    3Gooi 't sc 3430115699
    4Victoria 34301201379
    5Loosdrecht 4321012397
    6Zuidvogels HSV De 5311189-14
    7IJsselmeervogels 521016603
    8SVM 3310235-23
    9Huizen 44103612-63
    10OSO 2100129-70
    11Graveland 's 33003411-70
    12NVC 24004333-300

    Poulestanden NVC 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidvogels HSV De 63300206149
    2Forza Almere 4311116974
    3Huizen 5311111834
    4NVC 23003529-240
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouwhuis, HiddeTeamspeler
    Hofkamp, MitchelTeamspeler
    Hollander, JurriaanTeamspeler
    Hunter, LarsTeamspeler
    Kamp, Joe Van derTeamspeler
    Koolhaas, HeinTeamspeler
    Latour, OdinTeamspeler
    Luijnen, Bram vanTeamspeler
    Riemsdijk, Remmet VanTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kamp, Joe Van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    NVC 2

    VS

    Zuidvogels HSV De 5

    30 oktober 202114:00 uur
    Sportpark Naarden veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    NVC 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    0,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd