• Nieuwe ingang

  • NVC kiest nieuwe secretaris!

    Op de Bijzondere Algemene Ledenvergadering van 25 oktober 2022 is Feico Mol gekozen als secretaris van het bestuur van NVC. Feico is sinds juni 2022 reeds onderdeel van het bestuur en heeft zich nu beschikbaar gesteld voor deze functie. Wij als bestuur zijn hier enorm blij mee. Wij zien Feico als een zeer betrokken bestuurder met een belangrijke rol als contactpersoon richting de jeugd, mede dankzij zijn eerdere ervaring als voorzitter van de Jeugdcommissie. Feico heeft op dit moment nog één zoon voetballen bij NVC, in de JO16-1.

    NVC kiest nieuwe secretaris!

    Met de formele invulling van de rol van secretaris bestaat het bestuur van NVC op dit moment uit de volgende personen (v.l.n.r. op de foto): Peter de Jong (Penningmeester), Frans Bartelet (Voorzitter), John Koopmanschap (Algemeen Bestuurslid) en Feico Mol (Secretaris).