• NVC start 7 x 7 KNVB-competitie op vrijdagavond

  Ons mannen-veteranenteam gaat met minimaal één team op vrijdagavond voetballen in de 7 x 7 competitie van de KNVB. Ook ons geliefde vrouwenteam start hiermee terwijl onze trimvoetbalsters vorig jaar hier al aan meegedaan hebben.
  Alle teams kunnen nog aanvulling gebruiken en bij voldoende aanmeldingen is er ook ruimte om meer teams in te schrijven!

  Mannen én vrouwen spelen een aantal vrijdagavonden per seizoen 2 of 3 wedstrijden van 25 of 30 minuten. De zaterdag blijft dan lekker beschikbaar voor het kijken/begeleiden naar/van de sport van je kinderen of voor andere activiteiten.

  Voor mannen geldt de leeftijdsgrens van 35 jaar en ouder, vrouwen kunnen vanaf hun achttiende al meespelen. De KNVB deelt poules in van 4 teams, allen uit de omgeving. Er wordt eens in de 2 of 3 weken gespeeld. Op één avond bij NVC en vervolgens 3 avonden bij de tegenstanders.

  Wil je meer weten? De KNVB beschrijving vind je hier: https://www.knvb.nl/doe-mee/voetbalvormen/7x7

  Voor verdere informatie over voetballen bij NVC kun je mailen 7tegen7voetbal@sv-nvc.nl