• Nieuwe ingang

  • Sv-NVC gastheer gloednieuwe FC Utrecht Voetbalschool Goed nieuws voor jongens en meisjes uit het Gooi die onder professionele begeleiding hun voetbal skills willen aanscherpen. Ook dit najaar is het terrein van Sv-NVC gastheer van de voetbalschool van FC Utrecht. Als partnerclub van FC Utrecht stelt NVC graag de velden, kleedkamers en kantine ter beschikking om voetballertjes van alle niveaus uit de regio de kans te geven om deze unieke ervaring te beleven. Ervaar hoe het is om te trainen zoals bij de FC Utrecht Academie, wordt lid van de FC Utrecht Voetbalschool. Je krijgt dan een uur per week een extra training die onder leiding staat van trainers van de FC Utrecht Academie, de jeugdopleiding van FC Utrecht. Door middel van een inspirerend programma leer je te werken aan het verbeteren van jouw techniek, mentaliteit en teamspel. Hierdoor krijg je nog meer plezier in voetbal én kun je beter presenteren. De FC Utrecht Voetbalschool op het complex van Sv-NVC in Naarden is voor alle kinderen, meiden en jongens van 7 tot en met 15 jaar, die extra gemotiveerd zijn hun voetbal skills verder te ontwikkelen. Bij de FC Utrecht Voetbalschool wordt getraind volgens een programma van de FC Utrecht Academie onder leiding van een jeugdtrainer van de FC Utrecht Academie. In kleine groepen wordt wekelijks een intensieve training afgewerkt. In kleine groepen zijn de trainers in staat om de voetballers beter te begeleiden. De kinderen worden ingedeeld op leeftijd en niveau om het voor alle deelnemers uitdagend te laten zijn. De intensieve training maken de spelers natuurlijk technisch, tactisch en fysiek beter, maar er wordt zeker ook gewerkt aan het mentale en sociale vlak.

    • Laat je zien aan de jeugdtrainers van de FC Utrecht Academie.
    • Wordt technisch, tactisch en fysiek beter, maar ook mentaal en sociaal.
    • Intensieve trainingen in kleine groepen ingedeeld op leeftijd en niveau.

    Zie voor meer informatie en data: https://fcutrecht.football-experience.com/voetbalscholen/