• Nieuwe ingang

 • Elk seizoen kunnen jongens en meisjes van vier tot en met zes jaar op een paar dagen bij NVC vrijblijvend kennismaken met voetballen. Zo kunnen ze zelf ontdekken of ze het leuk vinden, zonder dat ze meteen lid hoeven te worden. Deze maand organiseren we weer twee nieuwe proeftrainingen:

  • woensdag 28 september, 14.30 -15.15 uur
  • vrijdag 30 september, 15.00-15.45 uur

  Je kunt een of twee keer deelnemen. Opgeven voor de proeftrainingen kan via arena@sv-nvc.nl.

  Goed om te weten:

  • Wat betreft kleding en schoenen: voetbalschoenen en scheenbeschermers worden aangeraden (om uitglijden en blauwe plekken te voorkomen). Voor een proeftraining zijn ze niet verplicht. Let voor de kleding goed op het weer: als het koud is, is het fijn om een vest of jack te kunnen aantrekken over de sportkleding.
  • De voetbalvelden van NVC liggen achter onze kantine. Vanaf de ingang van het sportpark aan de Amersfoortsestraatweg moet je een stukje doorlopen langs de kantine. Daarna zie je vanzelf waar je moet zijn.
  • Meer informatie over de NVC Arena staat hier.

  Wil je op een ander moment komen kijken?

  Dat kan! Neem contact op, dan kijken we samen wanneer jullie zoon of dochter vrijblijvend een keer kan meedoen met een training op woensdagmiddag.

  Contactpersoon Arena:
  Cindy Curré: arena@sv-nvc.nl