• Nieuwe ingang

 • UPDATE: Trainingen JO8 tm JO12 vanaf 4 september

  De trainingen van de jeugd JO8 t/m JO 12 zal er dit jaar anders uitzien dan anders. Elk geboortejaar heeft een eigen hoofdtrainer die verantwoordelijk is voor alle kinderen en trainers binnen dat geboortejaar. De hoofdtrainer verdeelt zijn tijd over alle teams in het geboortejaar. Naast de voetbaltraining die de kinderen gewend zijn, starten we de dit seizoen ook met Athletic Skills Model (ASM) training voor iedereen. Deze ASM training is op maandag en woensdag van 16.45 tot 17.15 op veld 1. Daarna gaan de kinderen die meedoen aan ASM door naar hun eigen teamtraining.

  ASM Voor iedere beweger

  In de topsport, de (on)georganiseerde breedtesport, het bewegingsonderwijs, de gezondheidszorg en de sector kunst en cultuur

  Veelzijdig bewegen is belangrijk voor de fitheid, vitaliteit en gezondheid en is de basis voor een leven lang plezier in bewegen. Het ASM introduceert hiervoor de Schijf van 10! die bestaat uit tien grondvormen van bewegen. Deze grondvormen zijn gezamenlijk belangrijk voor een optimale motorische ontwikkeling voor iedereen. De wetenschappelijk en praktisch onderbouwde Schijf van 10! geeft inzicht in ons beweeggedrag en biedt een structuur voor beweegprogramma’s. De Schijf van 10! is universeel toepasbaar voor alle vormen van bewegen en kan daarmee een gemeenschappelijke taal zijn voor samenwerking tussen alle beweegprofessionals.

  Alles tijden op een rijtje:

  ASM (voor iedereen)

  ASM: maandag en woensdag van 16.45 tot 17.15 op veld 1

  Keeperstraining JO8 tm JO12

  Informatie volgt zodra deze beschikbaar is. Hier wordt aan gewerkt.

  Teamtraining: waar en hoe laat?

  JO8: Maandag en woensdag van 17:30 tot 18:30 op veld 3

  JO9: Maandag en woensdag van 17:30 tot 18:30 op veld 1B
  JO10: Maandag en woensdag van 17:30 tot 18:30 op veld 1A
  JO12-1 t/m 5: Maandag en woensdag van 17:30 tot 18:30 op veld 2
   
  Trainingsleden: maandag van 17:30 tot 18:30. Als trainingslid train je mee met team 3, 4 of 5 van je geboorte jaar.
  Voorbeeld, als je uit 2015 bent, train je mee met JO9-3. Er kan niet worden meegetraind met team 1 of 2 als trainingslid.