• Nieuwe ingang

 • Wederom keert een echte NVC-er terug op het nest!

   

  Zoals jullie weten zijn we druk bezig met het versterken van NVC op verschillende plekken. Het verheugt ons om te zien dat velen de weg (terug) naar onze vereniging weer weten te vinden. Zo ook de persoon die we nu aan jullie willen voorstellen. Al vragen we ons af of voorstellen nog noodzakelijk is. Rolph Overhaart heeft namelijk aangegeven per komend seizoen te willen aansluiten van de zaterdagselectie.

  Rolph Overhaart

  Een echte NVC-er keert terug! Na een kleine uitstap naar Amersfoort heeft Rolph de weg naar NVC weer teruggevonden. Rolph heeft zijn sporen bij NVC al ruimschoots verdiend. In het verleden heeft Rolph meerdere jeugdteams getraind. Hij snapt het spelletje als geen ander, wat hij heeft bewezen in zowel het eerste als in derde seniorenelftal van NVC. We zijn blij dat we deze ras NVC-er weer welkom mogen heten!

  Automatische concepten

  Return of the Rolphinho

  Zodra we nog meer nieuwe gezichten bekend kunnen maken zullen we dit delen. Hou de website en de socials in de gaten voor de ontwikkelingen bij NVC!

  Met sportieve groet,

  Het Bestuur van NVC