• Wijzigingen in de Jeugdcommissie

  Na vele jaren als jeugdcoördinator in de Jeugdcommissie te hebben gezeten gaat Marco de Boer het komende seizoen alleen nog als voetbalvader langs de nieuwe lijn staan. De aanpassing van de velden is als het goed is voorlopig de laatste klus als betrokken verenigingslid. Marco, enorm bedankt voor alle inspanningen de afgelopen jaren!

  We hebben voor het komende seizoen twee nieuwe krachten weten vast te leggen: Arjan Kuipers als jeugdcoördinator voor JO8-10, en Marit Metz die zich gaat richten op toernooien en andere activiteiten rond het veld. Allebei van harte welkom!

  Arena Cindy Curré  arena@sv-nvc.nl
  G-voetbal Linda Raatjes  g-voetbal@sv-nvc.nl
  JO8 t/m JO10 Arjan Kuipers  jo8-10@sv-nvc.nl
  JO11 t/m JO13 Arnoud Meester  jo11-13@sv-nvc.nl
  JO14 t/m JO15 Janette Schraven  jo14-15@sv-nvc.nl
  JO16 t/m JO19 Ernst-Paul Pandelitschka jo16-19@sv-nvc.nl
  Toernooien Marit Metz  
  Voorzitter Feico Mol jeugdvoorzitter@sv-nvc.nl


  We wensen iedereen een fijne zomervakantie toe en graag tot in het nieuwe seizoen!